Nasza oferta

Telewizja Lubartów - Marcin Kuszyk to firma zajmująca się szeroko pojętą produkcją filmową. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zapewniamy naszym Klientom profesjonalną realizację powierzonych nam zadań. Do filmowania podchodzimy z wielką pasją i pełnym zaangażowaniem.

Zapewniamy:

FACHOWOŚĆ
Stawiamy na zadowolenie Klienta i zapewnienie fachowej obsługi. Gwarantujemy wysoką jakość, niezawodność i szybkość prac.
NIEPOWTARZALNOŚĆ
Mając na uwadze funkcjonalność i estetyczny wygląd wykonanych prac oraz chęć wykonania poligrafii i nadruków na płytach DVD, każde zamówienie traktujemy wyjątkowo i realizujemy je indywidualnie dla każdego Klienta. Indywidualny styl, jak i otwartość na sugestie Klienta dają nam niewyczerpany potencjał twórczy.
ZADOWOLENIE
Nasze zaangażowanie oraz wysokiej klasy sprzęt HD, którym realizujemy zamówienia a także konkurencyjne ceny są gwarancją zadowolenia naszych Klientów. Długoletnie i bogate doświadczenie pozwala nam podjąć się każdego zadania.
Tworzymy filmy weselne, ślubne i komunijne oraz inne dotyczące unikalnych wydarzeń w życiu naszych Klientów. Realizujemy filmy promocyjno-informacyjne, reklamowe, dokumentalne, oferujemy usługi dotyczące postprodukcji materiałów wideo. Rejestrujemy najciekawsze wydarzenia dotyczące miasta i okolic Lubartowa.
Dbamy, aby realizowane przez nas filmy miały niepowtarzalny urok. Pasja i zaangażowanie jakie wkładamy w nasze filmy, powodują, że tworzymy dzieła odzwierciedlające niepowtarzalną atmosferę. Dokładamy starań, aby jakość naszych usług była najwyższa, co czynimy nie tylko w nagrywaniu a także w montażu cyfrowym. Nasza firma oferuje Państwu szeroką gamę usług związaną z rejestracją tych chwil na wszystich nośnikach w tym płyt DVD oraz BlueRay Disc.